ZAKRES USŁUG

Diagnostyka skóry z ułożeniem beauty planu.
Konieczna jako pierwsza wizyta w przypadku skór trądzikowych.

Konsultacja kosmetologiczna to pierwszy krok do poprawy kondycji Twojej skóry. Podczas szczegółowego wywiadu omawiamy Twoje dotychczasowe przyzwyczajenia pielęgnacyjne, zasoby Twojej kosmetyczki, a także cały tryb życia i dietę. Podpowiadamy jakie badania laboratoryjne warto wykonać by odnaleźć przyczynę złego stanu skóry. Przygotowujemy pełen BEAUTY PLAN ze szczegółowo przedstawioną pielęgnacją domową, suplementacją oraz indywidualną terapią zabiegową.

Cena: 250 zł

PIELĘGNACJA TWARZY

Terapia wodorem sprawdza się zarówno w przypadku skór trądzikowych i problematycznych jak i delikatnych i przesuszonych. Pracując na oryginalnym urządzeniu Hydroimpact mamy pełną gwarancję dostarczenia skórze ogromnej dawki atomów wodoru, które działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Ponadto wodór jest selektywnym antyoksydantem, łączy się z wolnym rodnikiem OH, zmieniając go w wodę (H2O). Skóra zyskuje nawilżenie, jest gładka, oczyszzczona i promienna.

Oczyszczanie wodorowe: 300 zł
Oczyszczanie wodorowe plus kwasy/enzymy: 350 zł
Oczyszczanie wodorowe PREMIUM (kwasy+ enzymy+ maski): 400 zł

Indywidualne podejście do problemu skórnego i łączenie różnych procedur terapeutycznych są sukcesem terapii skojarzonych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi problemami skórnymi pozwoliły nam wypracować plan szukania przyczyny złego stanu skóry i opracowania najlepiej dobranych procedur.

Skóra trądzikowa: od 350 zł
Skóra dojrzała- zabieg anti- aging: od 350 zł
Skóra z przebarwieniami: od 350 zł

Kwasy medyczne doprowadzają do złuszczenia martwej, zrogowaciałej warstwy komórek naskórka. Pracując na wielu różnorodnych markach profesjonalnych i wyszukanych niszowych produktach, możemy regulować proces wyłuszczenia zależnie od potrzeb skóry. Peelingi medyczne adresowane są dla skór trądzikowych, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych (tzw. porami skórnymi), z przebarwieniami i w terapiach anti -aging. Uzyskujemy wyrównanie struktury skóry, uelastycznienie i jednolity koloryt.

Cena: 350 – 550zł

Dermapen 4.0 to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi i dekolcie.
Zabieg tym urządzeniem pozwala na stosowanie terapii u pacjentów z wiotką i cienką skórą, stymuluje tworzenie nowego kolagenu. Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Dzięki temy skóra zyskuje gęstość, elastyczność i odżywienie.

Pakiet podstawowy twarz: 650 zł
Pakiet podstawowy twarz + szyja: 800 zł
Pakiet podstawowy twarz + szyja + dekolt: 900 zł
Pakiet premium twarz: 700 zł
Pakiet premium twarz + szyja: 850 zł
Pakiet premium twarz + szyja + dekolt: 950 zł

              

Mezoterapia igłowa to zabieg mający na celu wprowadzenie do skóry substancji regeneracyjnych, nawilżających i odżywczych. Może być wykonana ręcznie lub za pomocą urządzenia Vital Injector. Dzięki pracy urządzenia ograniczamy efekty niepożądane jakimi są ból podczas zabiegi i/lub siniaki i wybroczyny po zabiegu. Działająca w urządzeniu próżnia pozwala na zassanie skóry przed wkłuciem się igły, a tym samym odseparowaniem jej od zakończeń nerwowych i naczynek krwionośnych. Eliminujemy ból związanym z nakłuciem i mamy możliwość wykonania zabiegu bez znieczulenia.
Zabiegi wykonywane na certyfikowanych koktajlach: Dives Med, Cytocare, Dermaheal, boosterach: Hydra Royal Dives, Hydro Delux Neauvia, Xala Rederm.

Mezoterapia próżniowa Vital Injector twarz od 550 zł do 750 zł
Mezoterapia próżniowa Vital Injector okolica oka 350zł
Mezoterapia próżniowa Vital Injector twarz + szyja od 750zł

Mezoterapia igłowa to zabieg mający na celu wprowadzenie do skóry substancji regeneracyjnych, nawilżających i odżywczych. Omijając barierę naskórkową wprowadzamy w skórę składniki aktywne, które nie miały szans inaczej do niej wniknąć. Do zabiegu możemy stosować koktajle na bazie kwasu hialuronowego, peptydów, witamin, makro i mikroelementów, a także boostery, które wpływają na mocne nawilżenie i napięcie skóry. Odpowiednio dobranym produktem można opracować okolicę oka, niwelując cienie i zasinienia.
Koktajle i boostery na skórę głowy zagęszczają i wzmacniają włosy, minimalizują ich wypadanie.Zabiegi wykonywane na certyfikowanych koktajlach: Dives Med, Cytocare, Dermaheal, boosterach: Hydra Royal Dives, Hydro Delux Neauvia, Xala Rederm.

Mezoterapia igłowa twarz od 450 do 750 zł
Mezoterapia igłowa okolicy oka 300 zł
Mezoterapia igłowa okolicy oka igłą Nanosoft (bez siniaków!) 350 zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy Dr Cyj 650 zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy RRS XL Hair 450

Mikronakłucia prowadzą do intensywnej przebudowy skóry, poprzez kontrolowane uszkodzenie fibroblasty otrzymują sygnał do produkcji nowych komórek, elastyny i kolagenu. Skóra staje się bardziej napięta a zmarszczki mimiczne zmniejszają się. Zabieg wykonywany w terapii łączonej z peptydami lub peelingiem biorewitalizującym wzmacnia efekt przebudowy naskórka.
Zabiegi wykonywane na certyfikowanych koktajlach: Dives Med, Cytocare, Dermaheal, boosterach: Hydra Royal Dives, Hydro Delux Neauvia, Xala Rederm.

Mezoterapia mikroigłowa z peptydami na twarz 400 zł
Mezoterapia mikroigłowa z biorewitalizacją na twarz 500 zł

Stymulatory tkankowe to produkty przeznaczone do głębokiej redermalizacji skóry. W zależności od rodzaju, są to produkty na bazie żelu polinukleotydowego lub termicznie sieciowanego kwasu hialuronowego. Podane za pomocą iniekcji do skóry właściwej, intensywnie stymulują ją do wytworzenia pewnego rodzaju rusztowania na bazie włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra zyskuje młodzieńczy wygląd, znacząco poprawia się jej jędrność i napięcie.

Stymulatory tkankowe twarz: 750 zł -1150 zł
Stymulatory tkankowe oko: 350 zł- 950 zł
Stymulatory tkankowe ciało: 800 zł

RF frakcyjny to zabieg wykorzystujący jednocześnie siłę mikronakłuć w połączeniu z impulsem fali radiowej. W kontrolowany sposób, regulując wiele parametrów doprowadzamy do intensywnej przebudowy naskórka i skóry właściwej. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku skór z bliznami potrądzikowymi oraz w terapiach anti aging.

Leczenie blizn potrądzikowy twarz: 550 zł
Lifting skóry twarz: 550 zł
Lifting skóry twarz + szyja: 750 zł
Lifting skóry twarz + szyja + dekolt: 850 zł
Leczenie rozstępów (uda/brzuch/pośladki): 550 – 1050 zł

PIELĘGNACJA CIAŁA

Cavi-Lipo, inaczej lipoliza ultradźwiękowa, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zabiegów do redukcji tkanki tłuszczowej. Likwidacja tkanki tłuszczowej tą metodą charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością, dzięki całkowitemu niszczeniu części komórek tłuszczowych. Kiedy fala Cavi-Lipo uderza w komórki tłuszczowe ich zawartość zaczyna dynamicznie zmieniać swój stan i objętość. W wyniku tego powstają ubytki, wolne przestrzenie. Kiedy ubytki te są już tak duże, że niemożliwe jest ich uzupełnienie, powstają pęcherzyki zwane bąblami kawitacyjnymi. Pęcherzyki zwiększają swoją objętość, a następnie pękają, uwalniając rozpuszczony tłuszcz do przestrzeni międzykomórkowych, skąd zostaje bezpiecznie usunięty drogami limfatycznymi.

Brzuch: 400 zł
Uda: 400 zł
Boczki: 200 zł
Ramiona: 200 zł
Podbródek: 200 zł
Pakiet 6 zabiegów na daną okolicę -30%: 100 zł

 

Endermologia to masaż próżniowy z wykorzystaniem głowicy wyposażonej w ruchome rolki. Masaż oddziałuje na podskórną tkankę łączną, pobudza metabolizm komórek tłuszczowych, przywraca jędrność, sprężystość i elastyczność skórze. Świetnie sprawdza się w redukcji cellulitu.

Uda przód: 100 zł
Uda tył: 100 zł
Uda + pośladki: 150 zł
Brzuch: 100 zł

Opracowując terapie indywidualne bierzemy pod uwagę problem, z którym musimy się zmierzyć oraz efekty jakie chcemy uzyskać. Względem tego dobieramy metody dające najlepsze rezultaty. Często jeden zabieg jest połączeniem kilku procedur, jak np. mikronakłucia i peelingi chemiczne.

Brzuch: od 400 zł
Uda: od 400 zł

Autorska procedura silnego bioremodelingu skóry biustu dla skór wiotkich.
Zabieg adresowany dla osób po utracie masy ciała lub po karmieniu piersią, kiedy skóra na biuście traci jędrność.
Rozbudowana procedura, z wykorzystaniem 3 metod stymulacji skóry na różnych poziomach głębokości, by doprowadzić do intensywnej przebudowy, zagęszczenia skóry i naturalnego efektu uniesienia i wypełnienia biustu.

Cena: 900 zł

Podane za pomocą mezoterapi zaawansowane koktajle do modelowania sylwetki i niwelowania objawów cellulitu, dzięki synergii składników lipolitycznych, drenujących, przyspieszających metabolizm i kondycjonujących pozwalają na wielokierunkowe działanie i uzyskanie optymalnych efektów wygładzenia skóry i redukcji deformacji tkanki tłuszczowej.

Zabieg na cellulit- ampułka: 400 zł
Zabieg wyszczuplający- ampułka: 400 zł

Termogeniczny zabieg modelujący sylwetkę. Obejmuje ciało od stóp po biust. Składa się z 3 etapów:
– intensywny peeling,

– kokon termiczny- rozgrzewanie ciała pod folią po nałożeniu koktajlu redukującego tkankę tłuszczową i żelu rozgrzewająco- modelującego,

– masaż Body Shape- innowacyjna technika modelująca sylwetkę.

Zabieg wysmukla, zmniejsza cellulit, uelastycznia skórę, niweluje obrzęki.

Cena: 300 zł